čtvrtek 13. prosince 2012

Bílá paní

Né že bych byla moc jednoduchá či složitá.
V mé duši probíhá sice moc složitých procesů, ale lidem venku (včetně mého Drahého :D) se to sanžím vysvětlovat velmi jednoduše. Snažím se jednoduše proklouzávat světem i vysokou ...a mezitím dělat pro sebe složitou zábavu (bavím se studováním oborů, které nestuduji - což je velmi náročné :D).
Nesnáším složitě nakombinované oblečení. Nějaké vrstvení, hromada šperků, které ladí ...líčení (tzn. víc než linky, řasenka pudr), mnoho páru bot .....to není pro mě to pravé ořechové.Nejlepší (a nejméně nákladné) je vzít si halenku + kalhoty/sukni (a tradičně zbytek), sem tam naušnice/placku nebo černé korále, a boty taky stačí jenom černé :D. Černá je vůbec taková univerzální, bíla sice také ale nevypadá nejlíp. Nejlepší je jejich kombinace popř. s červenou.

Čas od času jsem však detailista ...lépe řečeno jednoduchý detailista :D. Není nic lepšího na světe než věnovat pozornost malým zábleskům krásy, jak u věcí tak i u lidí. Je to mé malé dobrodružství ...najít ten detail - něco, co nemá nikdo jiný....nechat se jím naplnit, udělat díky němu člověka zajímavějším a důležitějším. Může to být vlastnost, jizvička na těle, vzpomínka nebo něco, co sám pro Vás vyrobí. Samozřejmě naprosto obyčejný človíček může zaujmout i kouskem oblečení, o kterém ví a vy to víte taky, že není obyčejný a něco znamená. Miluji záhady a podivnosti, miluji lidi, kteří jsou sví a věci, které nemá nikdo jiný. Né z důvodu majetnického či jiného, který by ve mě vzbuzoval pocit zadostiučinění, že mi někdo závidí, ale z toho krásného pocit vlastnit či moct znát něco, co Vás naplní zatímco někdo si toho ani nevšimne.

Jednoduše "takhle" ukazuji světu tvář a teĎ vám ukážu i její....má Bílá paní. Porcelánová dáma zasazená do tmavého skla....uchvacující :)
Jisto jistě má svou historii, svůj příběh, kdo ví, kde se vzala a kam poputuje až ji někdy opustím (či ona mne). Zatím je však mou a jsem velmi zahanbena vůči její kráse. Která z nás dvou je vlastně doplněk???Žádné komentáře:

Okomentovat