pondělí 21. ledna 2013

Maté o páté

Chtělo by to maté, sice ho narozdíl od mého Drahého nepiju, ale v tento den a tuto předzkouškovou noc by bodlo. Někde jsem četla, že velmi povzbuzuje a kafe se mi vážně pít moc nechce (již 2 měsíce úspěšně abstinuji s čekankovou náhražkou!).
Tento měsíc jsem nenapsala seznam mých cílů na leden, ale věřte, že největším a jediným cílem je: ÚSPĚŠNĚ PROJÍT do dalšího semestru.....a že to letos vypadá vážně hrozně.

Zejména, co se týče Základu politických věd, které opakuji z minulého roku...už mám jen poslední pokus před děkanským (mimořádným)....ach. Další hrůzou je tento rok Statistika !...jak mohou dát na čistě humanitní obor něco s matikou? Navíc to nechat vyučovat matematika, který nepředpokládá, že jeho sumace, derivace, limity atd. nadměrná většina osazenstva nezná...v hodinách jsem si vždycky připadala, jako ze seriálu Vražedná čísla. Chlápek píše po tabuli a kriminálni vyšetřovatelé na něj koukají s otevřenou pusou.
No a konečně se dostáváme k vrcholu odpornosti aneb Politické systémy....máme umět 11 států a vše o nich + historii, typologii států a spol. na zítra ....:D já si celý dnešek zpívám...


A pak mě ještě napadá......co asi řeknu zítra panu magistrovi .... "brm brm brm"
Pokud ještě zkouškujete jako já, tak Vám držím moc palce :))

Žádné komentáře:

Okomentovat