pátek 9. srpna 2013

Narozeninová GIVEAWAY

Moje předpověď se vyplnila. Blog narozeniny nemá, ale budu je mít já, a tak bych je ráda oslavila s Vámi, mými Drahými čtenáři, kteří louskáte mé slohovky a zatím jste neutekli.


Co je ve hře? Několik drobností.
Panda maska na spaní, nálepky na nehty, Jetoy zápisníček, přívěšek Cameo sovička, vintage plechová krabička na drobnosti.

Nejspíše přidám i washi pásku, vzhledem k tomu, že z ní jdou dělat skvělé doplňky. A jako BONUS bude nějaká má oblíbená věc, o které Vám předem neřeknu. :)

Podmínky:
1) Jak už to tak bývá, BÝT PRAVIDELNÝ ČTENÁŘ blogu a pokud nemáte GFC, tak to dát o sobě vědět.
2) Napsat mi svůj oblíbený citát z oblíbené knihy od oblíbeného autora :D. (v češtině/angličtině)
3) Napsat mi, proč mě čtete, co Vás "donutilo" být mým pravidelným čtenářem.
4) Napsat mi, jaká podle Vás jsem. Upřednostňuji přídavné jména kladné i záporné :)


GIVEAWAY probíhá do 31.8. 2013. Vítěze si vyberu náhodně sama.
A důležité upozornění pro některé dámy ze Slovenska, ano ano ...mluvím např. o Syse nebo Dadě :D. Vzhledem k tomu, že Sysa má v mé blízkosti spojence, může i jedné z Vás být doporučen dárek. Nikoliv poštou ale přes česko-slovenské styky. :D

PS: Pokud máte zájem o podobně laděnou Giveaway, tak ji pořádá Yenay na svém blogu a výhrou je Totoro a prostírání handmade.

18 komentářů:

 1. Bohaaa tak to je dokonalá giveaway :D
  čtenářkou jsem
  oblíbený, to je těžké.. miluju Not all those who wander are lost od Tolkiena :-)
  čtenářkou jsem protože mě baví tvoje články :D co k tomu dodat. máš skvělý vkus, tak s vždycky rozplývám nad různými úlovky a podobně :-D navíc.. knihy <3
  jaká jsi - no to se těžko posuzuje. Můžu ti napsat akorát tak jak na mne působíš - mile, sympaticky a energicky :-D jestli se potkáme osobně, uvidíme! :-D

  OdpovědětVymazat
 2. 1) Som pravidelný čitateľ - aj cez GFC ťa sledujem, aj cez bloglovin', aj komentujem sem-tam! :D

  2) Dúfam, že sa to zobrazí aj neregistrovaným, výber mojich obľúbených citátov z kníh (od spisovateľov) mám na goodreads (Jééé, oni sa dajú aj zoradiť podľa obľúbenosti! - idem sa s tým hrať! :D). Prípadne jeden teda vypíšem sem:

  "Of course I loved books more than people."
  Setterfieldová, Trinásty príbeh

  Netvrdím, že je to môj najobľúbenejší citát a najobľúbenejšia kniha a najobľúbenejšia autorka, ale aj citát, aj kniha patria medzi moje najobľúbenejšie. :D

  3) Videli sme sa na Animefeste a vďaka Syse som na tvoj blog narazila aj párkrát predtým, ale po Animefeste som sa blogu prizrela lepšie a prosto som sa začítala! :D Mám rada inšpiratívne blogy - napr. čaje od Marks & Spencer, našla som ich u teba a na tvoj popud som si ich zadovážila tiež! :D

  4) Jop, toto je trošku ťažké, pretože akosi nerada do podrobna hodnotím ľudí... Skôr tak celkovo uvážim, či sú mi sympatickí alebo nie a to mi zväčša stačí (plus potom možno dáke tie spoločné záľuby a človek je z mojej strany zhodnotený :D). Už na Animefeste si na mňa pôsobila veľmi milo a sympaticky, z blogu na mňa pôsobíš miestami aj trošku šialene - ale v tom dobrom slova zmysle, Pearl to s tou energickosťou dosť vystihla. :D

  OdpovědětVymazat
 3. 1) Pravidelně čtu i celkem pravidelně komentuju :D

  2) Mně se líbí “Think of all the beauty still left in the world and be happy.” od Anny Frankové. Citát sice vypadá obyčejně, ale když si člověk uvědomí, že ho řekla židovská holka, která se několik let musela skrývat ve sklepě, nemohla ven a šlo jí pořád o život, tak to pak člověk začne vnímat jinak, jak když tohle říkají lidi, kteří se mají v pohodě.

  3) To už si nepamatuju, asi mě zaujalo, že jsi taky Lolitka a hlavně, že máš o čem psát, že se tu opravdu něco děje. Spousta blogů Lolitek není moc aktivních, takže si ráda přečtu něco od někoho, kdo má podobné zájmy.

  4) Uf, no určitš vysoká (to mě na AF překvapilo) :D A pak asi sympatická, milá, energická, pohodová, působila jsi na mě jako někdo, kdo je pořád dobře naladěný a kdo je pro každou "špatnost" :D

  OdpovědětVymazat
 4. 1) Sleduji přes GFC jako Amy Tran :)
  2) ,,Hvězdy jsou krásné, protože na nich je květina, kterou není vidět." z knížky Malý princ od Antoine de Saint Exupéry
  3) Jsem tady poprvé,mám tušení, že už tě od někud znám,chtěla jsem se podívat na tvůj blog ovšem jsem ho našla až teď.. Proletěla jsem články a jsou velice zajímavé :)
  4)štědrá :D,milá,mladá,krásná,možná vysoká :D..

  OdpovědětVymazat
 5. 1) Doufám, že si mě jako pravidelného čtenáře pamatuješ :)
  2) "Vždycky mějte na paměti, že tentýž dav, který jásá při vaší korunovaci, bude stejně jásat při vaší popravě." (Zaslaná pošta, Terry Pratchett) ... a další.
  3) Jak to jen popsat? Dobře a zajímavě píšeš ;)
  4) Nemohu to dobře soudit - neznám tě osobně. Ale z toho, co jsem zatím od tebe četla, usuzuji, že jsi milá, sympatická, činorodá, tvořivá.

  OdpovědětVymazat
 6. 1) Sleduju jako Ronnie Popelková
  2) „Ve světě je málo věcí, jež by byly hodny, aby se o nich mluvilo, ale právě o těch, které by si to zasloužily, se nemluví.“ Obraz Doriana Graye, Oscar Wilde
  3) Budu upřímná. Nečtu tě, na tvůj blog jsem narazila jen díky této giveaway a protože jsem z ní úplně hotová, tak se chci do ní zapojit. Proto jsem dala odběr :)
  4) Jak jsem řekla, jsem zde na blogu poprvé, takže tě vůbec neznám a nemůžu soudit. Ale co můžu říct, je že máš dobrý vkus na výběr dárků do giveaway :D A jsi hodná a štědrá že jich nabízíš tolik moc :D

  No, aby to nebylo tak blbé že tě sleduju jen kvůli giveaway, tak jsem si tvůj blog prošla. Hrozně mi připomínáš jednu mou kamarádku - kdybych neviděla tvou fotku, myslela bych si, že ty články možná píše ona :D No a právě tím že mi ji připomínáš jsi mi sympatická :) Určitě na tvůj blog ještě zavítám, ale tentokrát vůli článkům, ne kvůli soutěži :)

  OdpovědětVymazat
 7. Sleduju přes GFC :)
  Je to spíš báseň, ale moc se mi líbí. E. A. Poe, Raven:
  "Take thy beak from out my heart, and take thy form from off my door!"
  Quoth the raven, "Nevermore"
  Našla jsem tvůj blog díky giveaway, na první pohled mě zaujal design a určitě si blog pořádně prohlídnu, už jsem dlouho nenarazila na nějaký zájímavý :) Určitě budeš milá a taky chytrá, protože jsi do součásti GA zapojila otázky, které se týkají čtení a neznám moc lidí, kteří čtou :D Podle zběžného prohlédnutí článků taky vtipná a veselá :)

  OdpovědětVymazat
 8. 1) GFC nemám
  2) „Milovat někoho, znamená pochopit i to, že Vás nemiluje.“
  Romain Rolland
  3) máš hodně zajímavé články, narazila jsem na tebe nedávno ale hned si mě zaujala
  4) příjdeš mi milá, chytrá, knihomlka:D:)

  OdpovědětVymazat
 9. 1)GFC nemam
  2)Mnozi z tech,co ziji,by zasluhovaly smrt.A mno z tech,co zemrely,by si zaslouzili zit.
  John Ronald Reuel Tolkien
  3) narazila jsem na tebe na lolita centrale libi se.mi tvuj lolita styl a navic zaujala si me tak celkove
  4) jak uz sem rekla libi se mi tve loli outfity a libi se mi ze pusobis prirozene a na nic si nehrajes jsi take mila,vtipna,vesela,chytra a pekna
  ps klobouky ti slusi i cervena ;)

  OdpovědětVymazat
 10. 1) Sledujem ťa cez GFC. :)
  2) "Netráp sa pre svoju budúcnosť lebo ak sa jej dožiješ, bude ťa viesť ten istý rozum, ako doteraz." Z knižky NESMRTEĽNÁ ŽENA od Irving Stone.
  3) Priznám sa, som tu prvýkrát, takže nemôžem posúdiť. Ale keď sa pozriem na tvoj blog, vidím že máš krásnu grafiku takže určite je tvoj blog super takže určite sa tu ešte vrátim. :)
  4) Určite milá, knihomilná, chytrá, štedrá

  http://anetabjelakova.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 11. 1)Přes GFC jako Netty Vanity
  2)„Lidi dobře poznáš teprve tehdy, až se s nimi pořádně pohádáš. Až potom můžeš posoudit jejich charakter!“ -Deník Anny Frankové. :)
  3)Přiznávám se, že jsem tu poprvé, ale co mě zaujalo, tak třeba zrovna ty nevšední výhry. Není to nic, co bych vídala na ostatních blozích, je to takové ojedinělé. Koukala jsem i na další články a je mi strašně sympatické, že píšeš různorodě, o svých nákupech, výletech, apod.
  4)Rozhodně ojedinělá a zajímavá, působíš na mě sečtěle a originálně (už třeba kvůli těmto otázkám na GA) a nevšední.

  OdpovědětVymazat
 12. Panebože, to jsou tak roztomilé věci! ^w^ (Vyhrála-li bych, asi bych balíček uňuňala.)

  1) Tož už tě stalkuju i přes GFC, alespoň jsem si díky tomuto giveawayi uvědomila, že jsem tě doteď odebírala jen přes RSS ^^
  2) Tohle je zajímavé. Dva dny jsem přemýšlela, co sem napsat, a skončila jsem u Oscara Wildea, protože jeho citáty zbožňuju.
  “Nowadays people know the price of everything and the value of nothing.” - z Doriana Graye. Protože je to neuvěřitelně pravdivé.
  3) Vůbec nevím, kde jsem na tvůj blog narazila, zda přes nějakou lolití stránku, zda jsi ty komentovala u mě a já si tě rozklikla... nevím. Ale tvůj blog mě natolik zaujal, že jsem tě hned začala tiše stalkovat. A o nějakou tu chvíli později, což je poměrně vzácné, se z tichého stalkování stalo stalkování hlasité. Píšeš články o věcech, které mě zajímají, a i když napíšeš o něčem, co se kolem mých zájmů až tak netočí, stejně se vždy nakonec přistihnu, že tvé posty čtu zvědavě a zaujatě až do konce. Občas jsi mi tedy inspirací, co se týče věcí, na které bych jinak nenarazila. Jsem za tvůj blog opravdu ráda <3
  4) Myslím, že jsi velmi milá a hodná - prostě mi to tak přijde z toho, jak píšeš. Například si tě vůbec nedokážu přestavit, jak v nadáváš, někoho pomlouváš, tváříš se ďábelsky... chápeš mě :D Přijdeš mi taky veselá a optimistická. Sečtělá a inteligentní. A máš skvělý vkus :D Věř mi, že napadnout mě, nějaká negativa bych klidně připojila, ale skutečně tě vidím jen v tom nejlepším světle ^^' Ráda bych tě někdy poznala i osobně :)

  OdpovědětVymazat
 13. 1. sleduji jako El
  2. Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. (S. King)
  3. Upřímně, sledovat mě donutila právě tato giveaway.
  4. Myslím si, že ráda cestuješ, takže budeš asi hodně dobrodružná a máš ráda akční věci, budeš i rozumná a chytrá, sečtelá (viz tvá obliba knih), z tvých článků mi přijde, že jsi veselá, hravá..

  OdpovědětVymazat
 14. 1) Na GFC som ako Karin alebo čo.:D
  2) Zmysel spočíva v čine. Ak raz stratíš vôľu ovplyvňovať a meniť svoj život, nič nemá význam. Tebe sa však otvára veľa možností: stačí si vybrať jednu a zasvätiť jej život. Novú nádej a cieľ nájdeš len v skutokoch. (Eragon)
  3) Lebo som ťa našla na giveaway. A popravde, je to tu ako útulná kaviareň!
  4) Predpokladám že si lolita, alebo ťa to aspoň zaujíma. A vyzeráš byť scestovaná a sčítaná.

  OdpovědětVymazat
 15. 1. Sledujem cez GFC ako Terra Incognita.

  2. Trošku dlhší, ale stojí za to :)
  “I've been making a list of the things they don't teach you at school. They don't teach you how to love somebody. They don't teach you how to be famous. They don't teach you how to be rich or how to be poor. They don't teach you how to walk away from someone you don't love any longer. They don't teach you how to know what's going on in someone else's mind. They don't teach you what to say to someone who's dying. They don't teach you anything worth knowing.”
  (Neil Gaiman, The Sandman, Vol. 9: The Kindly Ones)

  3. Nuž... prvýkrát som ťa objavila na VV a zdala si sa mi moc sympatická vďaka spoločným názorom&záujmom. Logicky teda nasledovalo priamo stalkovanie tvojho blogu :D Tvoje témy zahŕňajú moje dávne lásky (anime, Japonsko, otaku, lolity :3), aj tie nové (koláčiky, čaje...). Moc dobre sa "čítaš" a obvykle mi robí problém písať komentáre, ale tu teda nie :D

  4. Šikovná, zaujímavá, originálna... hanbím sa, že som ťa ešte v Ostrave nepozvala "na rande" ^-^

  OdpovědětVymazat
 16. 1) Jsem! ^^
  2) Snad nevadí, že je to báseň? ^^""
  To, krásko, rcete však těm červům, kteří, hluší,
  vás budou líbat kusadly,
  že tvar a podstatu svých lásek chovám v duši,
  i když se bídně rozpadly.
  - Charles Pierre Baudelaire - Květy zla, báseň Mršina(či Zdechlina)
  3) Na tvůj blog jsem narazila několikrát za sebou, vždy jsem se začetla, tak jsem ho jednoduše začala sledovat :D
  4) Nerada kohokoli soudím, aniž bych ho poznala v realitě... Ale přirovnala bych tě k roztomilému energetickému králíčku s mrkvičkou, který jen tak nezůstane v klidu ^^ Snad to nezní moc divně.... :D

  OdpovědětVymazat
 17. 1) jo
  2) "Even in death may you be triumphant" - Darren Shan (haha je to z knížky pro děti a fakt jsem sem chtěla dát něco co by působilo intelektuálněji, ale když ono je tohle tak působivý...)
  3) chtěla jsem abys mě followovala zpátky přece :D jk, snažím se sledovat všechny lolity
  4) nemám ponětí, asi "Nepochopená a zaškatulkovaná. Hrající si se širým světem, nesnášející přetvářku a milující knihy, tak to jsem já. Často tajemná, tvrdá, ale uvnitř křehká" když to o sobě sama říkáš :)

  OdpovědětVymazat
 18. 1) snažím se číst blog jak stíhám, když tak tě informuju ať mi něco pošleš to víš xD
  2) mám onu knihu v ruštině ale radši to napíšu česky "já jsem část té síly,jež chtíc konat zlo, vždy dobro vykoná" jinak je to Něžná od Dostojevskijho
  3) Máš užasný smysl pro psaní, dobře se to čte je to poutavé ^^ některé články dokonale pobaví navic jsi moje kamarádka a ráda si přečtu co píšeš zvlášť když tě znám ^^
  4) Jsi upřimná,milá,úchylná xP,máš perfektní smysl pro detail (hlavně vidím na tom našem připravovaní teď), zábavná,nevědomě i vědomě děláš problémy na conech xP a jsi celkově užasná křehká figurka ^^

  OdpovědětVymazat