čtvrtek 26. března 2015

Knižní mánie

Snažím se sice šetřit (a taky to povětšinou dělám :D, i když to tak nevypadá :D), ale tak nějak se každý měsíc vyskytne důvod, proč si koupit knihy.

Minulý měsíc to byl Ostravský knižní veletrh a teď jsem zase nakoukla na Knihcentrum.cz a jejich Knižní bazar, kde prodávají levněji ze skladu omlácené knihy. Našla jsem tentokrát dokonce 4, které za to stály.... 2 jsou z mého wishlistu a 2 jsem chtěla začít číst, protože vůči některým populárním fantasy jsem zatím barbar a ani jsem se jich netkla... :D


středa 18. března 2015

Zprávy ze světa K.F.

Další článek o tom, co momentálně dělám, když nepíšu zajímavé a tématické články...

1) Vyrábím
Rozšiřuji své malé umění v podobě lolitích doplňků Fragile Figurine. Fakt mě spousta těch kytiček baví... <3
4zTankuAPes momentálně stávkuje, ale budu spolu s přáteli na AF v Craft Alley! Tak se stavte na okouknutí pár nerdyvěciček.
(O účasti mého lolita projektu na AF se zatím neví....)

2) Příští rok (snad) budu studentem MUNI

úterý 10. března 2015

Ostravský knižní veletrh

Tuto sobotu (7.3.) jsme se po roce znovu vydaly s Naní na knižní veletrh v Ostravě.
Zároveň s ním se vždy konají další dvě výstavy - cestování a svatební veletrh. Loni jsme kromě knížek byly i pokochávat se nad krásnými šaty (a nebo naopak hodně hnusnými) a ochutnat svatební cukrářství.
Letos tomu nebylo jinak. Jedinou výjimkou bylo to, že nejdříve jsem se šla nacpat a až poté na knihy.

"Nacpat" tedy není doslovné, koupila jsem si 1 cupcake z úspěšného ostravského Sladkého království a nelitovala jsem....

Cupcake byl broskvový se srdíčky, akorát nevím, jestli byl broskvový on nebo i ta "poleva". Poleva nebo krém chutnal a konzistenčně i vypadal jako něco se Salkem :). Cena za cupcake 35 Kč.

Splnila jsem si tedy svůj požitkářský sen a vydala se na knižní veletrh.