pondělí 24. srpna 2015

Conec dobrý všechno dobré

Řeč je o Conci, brněnském conu (festivalu) se scifi, fantasy, Jp, seriálovou, komix atd. linií.
Tentokrát se konal již potřetí, v datu 13. - 18.8. 2015. Já jsem ovšem jela poprvé, a že mě toho překvapilo víc než dost.... :D

Uvažuju, jak jsem se k němu dostala... (k tomu, abych ho navštívila). No...asi pomalu si dávám pauzu od anime conů. Tenhle rok tak nějak zjišťuji, co mi za to stojí a co ne...a zatím vypadá vyhodnocení tak, že si prostě na těch scifi a fantasy conech užívám víc. Přitom tam jsou často lidé, které znám z běžných true true anime conů. (I když tím "true" si v době her nejsem moc jistá). Tak jsem chtěla zkusit něco nového, kde jsem ještě nebyla. Začalo to tím Slavconem v Bratislavě a pak se přidal Conec.

Chtěla jsem si na Conci zapřednášet, protože zatím jediný con, kde si to víc užívám a míň "dělám" je Koprcon, protože tam se snad ani nehodím do žádné linie. (Ale kdoví, možná jednou?) Ale než jsem jim stihla napsat, tak mi napsali sami...! O.o
Vůbec jsem to nečekala, a tak jsem nabídku přijala. Nejprve do Fantasy linie a pak do Jp.
Než se dostanu k samotnému conu, musím ještě říct, že komunikace s orgem fantasy linie byla naprosto FANTASTICKÁ (na to, že se zbytek conu rachal v bazénku). Dokonce mi do soukromých zpráv napsal i to, že dochází ke změně místa konání conu, jak se tam dostat, a co v okolí za účel naplnění žaludku navštívit. :3

A jdem na to!

středa 5. srpna 2015

Křehká Figurka na Instagramu

Zjistila jsem, že mě ovládla jedna ze sociálních sítí. Instragram. Jako většina bloggerů nemám spéšl stránku na facebooku, ale "kamarádím" s jeho malým bráškou.

Vlastně je to skvělá věc. Narušující soukromí. (Jop, mám veřejný profil, ale počítám s tím). Někdy mohu fotky ukázat i staršímu "velkému" bráchovi - facebooku a někdy zase ne.

Faktem však zůstává, že na Instagramu jsem já jako JÁ. Cokoli, co vyfotím a následně postnu, ukazuje jeden z mých zájmů. Opravdu je to supr věc na stalking :D.


Často se mi stává, že mám plány psát články, ale nakonec by byly beze slov. Většinu mých nezveřejněných článků, můžete najít na mém instragramu: FragileFigurine v podobě fotek beze slov.

Ach, tedy se slovy...s tolik nenáviděnými a milovanými hashtagy. Někdo je tam jen tak nahází, nahází jich hromadu a nedávají smysl. Většinou si na těch mých zakládám... aby tvořily pomyslné věty, popisovaly souvisle věci, vyjadřovaly, co zrovna dělám...ale vždy logicky.

neděle 2. srpna 2015

Putovní balíček

Tak po půl roce (doslova) jsem se rozhodla napsat o mém prvním a nejspíš i posledním Putovním balíčku. (Není poslední z toho důvodu, že by byl špatný, naopak byl velmi velmi dobrý, ale neznám nikoho dalšího tak skvělého, kdo by celou akci uměl zorganizovat stejně dobře jako Luc.)

Hlavní aktérka Luc se mi ozvala koncem února 2015 na maila a na facebook. Vůbec jsem nevěděla, kde na mě došla, takže mi v hlavě běželo jedno velké WTF? Po tom, co mě seznámila se svým plánem a poslala kompletně jí vypracovaná pravidla, jsem ale nakonec souhlasila s účastí. Navíc, když uvnitř celého koloběhu dívek byla i Gudrun, kterou už jsem "znala".

Dne 3. března 2015 jsem dorazila po pár úmorných dnech konečně k rodičům domů a co na mě nečekalo?

Totálně MEGA VELKÝ balík, který obsahoval 3 krabice plné balíčků. + Pro každou účastnici byla v mega balíku ještě obálka s dárkem.