pátek 11. září 2015

Šnečí giveaway

Jestli tohle čtete...tak věřte, že já pluju jako bojka někde kolem pobřeží Baltského moře *je na dovolenéééé*. Nicméně doufám, že si tento článek "užijete" :D.

Díky počtu čtenářů (70), mým nedávným narozeninám a tak...vyhlašuji šnečí giveaway!


úterý 8. září 2015

Natsucon 2015

Vždycky když jedu do Prahy na con, musím toho využít i jinak...Z toho důvodu jsme s Schaumou jeli na Natsucon z Ostravy již v cca 6:44. Spolu s námi jeli i další, kteří buď staffovali či si půjčovali peníze, protože zapomněli peněženku (viz. pan Pala).

Cestu Regiojetem někteří trávili spinkáním

a my jsme koukali na anime God Eater, ve kterém mě většinu doby (viděli jsme 5 dílů, je to ongoing) štvalo jméno hlavní postavy (kluka) Lenka. O.o !!! A to jste ještě neviděli ty reakce a záškuby, které měl Schauma pokaždé, když se tam objevila nějaká prsatice :D Dokonce to 2x přetáčel, aby mi to znovu ukázal :D
Po dojezdu byl v plánu oběd v Kantýně (menu s polívkou za 93 Kč u Václaváku, no neberte to!!!) a také výstava Káji Saudka 18+.


Součástí vstupenky  byl i drink zdarma na terase Tančícího domu, odkud je vážně skvělý výhled(, který Schauma neocenil, protože se bojí výšek...to bylo přemlouvání, abych ho dostala k zábradlí.)

Po cestě zpět na nádraží jsem ještě objevila moc pěkné "zákoutí" u Karlova náměstí :3


No a konečně tedy Natsucon! :D Letos můj druhý.

neděle 6. září 2015

Jak jsem se rozhodla přestat swapovat

Už nějakou dobu jsem si říkala, že přestanu utrácet (, i když taaaaaaaak ráda obdarovávám lidi). Důvodů je rozhodně víc, ale... teď se ukázal ten hlavní. Zažila jsem 2 swapy s opravdu nemilou swapperkou. :(

Vždycky hodnotím to, co mi příjde a jsem jako dítě :D Mám radost z každé blbosti, pokud to není fakt fakt fakt mimo. Nikdy jsem nedala negativ a ani neutrál. Asi jsem měla štěstí na lidi, že nikdy nebylo nic tak katastrofální. Ale teď se zamýšlím, jestli jsem udělala dobře.

Za vše může osoba, která na swaplace.com vystupuje s nickem Lenush7. Swapovala jsem s ní 2x. Druhý swap jsme zahájily ještě než doběhl první a to byla osudová chyba.

První swap byl na téma Čokoládové radosti a pořádala ho ona. Cena byla 100 Kč, ale zvedly jsme to na 150 Kč.
Ona chtěla tmavou čokošku a mintovou. Nevadila by ji mléčná a chtěla zkusit nové chutě.
Poslala jsem tmavou Das Exquisite s pomerančem (29 Kč), tmavou mintovou Das Exquisite (29 Kč), kočičí jazýčky (19Kč), tmavou čoko tyčinky M&S (20 Kč), čoko bonbony Where's Wally? z M&S(40Kč), tmavá čokoška s růží a fialkou M&S (80 Kč).
Dostala jsem "ještě" pozitiv, protože Where's Wally byly prošlé. Hmm...v době vyzvednutí prošlé nebyly...že se k nim dostala až o 10 dnů později je jiná a mintovou čokoládku ji sežral bratr.

Já jsem chtěla tmavou čokošku, ale mám ráda i bílou s kousky jahod. Nemám ráda mléčné přeslazené a plněné. Mám ráda nové chutě. A co mi přišlo?
Aspoň mi splnila, že poslala Rittersport a Schogetten, ale ten výběr?? To jako neumí číst, že nemám ráda plněné???  Tmavou jsem nedostala, bílou taky ne...tedy jeden bonbon Lindt byl bílý. Ty přišly komplet rozteklé, takže jsem je olízla a bylo.

Druhý swap byl na téma Harry Potter, v průběhu konverzace jsem si opakovaně říkala WTF???