čtvrtek 2. června 2016

Odměna za zubaře

Kdo má rád zubaře? Zatím se setkávám v mém okolí s tím, že snad nikdo!

Dříve jsem chodila k typickým řezníkům (v ženském podání). Poté jsem měla moderní zubařku, která mi ale neříkala předem cenu za opravu zubů a tak mnohokrát na mě (v té době 17-letou) vyvalila po zákroku šílenou cenu, kterou jsem neměla u sebe. Opustila jsem ji a rok zase byla u řezníka. Již 4 roky mám však nejlepší zubařku pod Sluncem!

Ale i přesto, že mám nejlepší, stále si držím zvyk, že se musím "odměnit" za utrpení (ačkoli to už teď není).

Dříve mi babička nebo mamka kupovala časopisy Kačer Donald nebo Čtyřlístek. Později to skončilo nějakou odměnou kolem 50 Kč. Můj první kluk mě v tom podporoval a dostávala jsem časopisy FOOD (,které byly v té době drahé a luxusní a máloco byste z nich uvařili, ne jako teď).

Sem tam si něco tedy koupím, nejčastěji to bylo v posledních letech bubble tea, ale od té doby, kdy Tapi Tea nedělá Pure verzi, ho už nekupuji.

Uvažovala jsem tentokrát nad knihou, ale než jsem dorazila do Levných knih, uvědomila jsem si, že kousek dál je nějaký Megasekáč (v Ostravě), který si všichni vychvalují, a tak jsem to zkusila!

Vše je v něm za 45 Kč/ks. Nejdříve se dělí stojany na typ oblečení a poté jsou seřazeny jednotlivé kousky podle barev. Šla jsem za cílem šaty/sukně a později jsem přihodila i saka.

A výsledek? Nad očekávání... :(černá upnutá rozšířující se sukně ke kolenům)

(Atmosphere lehké šatičky s collárkem - můžete vidět v článku Jeden den v Brně)

(další lehké šatičky s collárkem s úžasnou sukní, pod kterou se vejde spodnička - fotky na sobě dodám v některém z dalších článků)
(hořčicové sako-bohužel barva na fotce nevynikla dostatečně-s hnědým semišovým límečkem)
-saka ta byla vůbec úžasná, např. z internátních britských škol s emblémy :3-

(největší úlovek! Prvorepublikové sailor šatičky se zapínáním vzadu na knoflíčky a samozřejmě se sníženým pasem....našla jsem je i na internetu - málem se mnou fláklo, když jsem viděla za jakou cenu se tento vintage kousek a jiné od stejné značky prodávají, viz: >zde< )

Tohle byl můj nejlepší sekáčový KAUF, konečně se na mě také usmálo štěstí! Najednou se koukám na ceny oblečení úplně jinak :D.

Jaký je Váš nejlepší KAUF v sekáči? A odměňujete se za zubaře taky?

3 komentáře:

 1. Dobrý den,
  zaujal mě váš blog, chtěl bych vám nabídnout spolupráci. Můžete se mi prosím ozvat na email martin.svoboda@gmail.com?

  Zdraví
  Martin Svoboda

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Tenhle sekáč je i v Opavě a má dokonce většinu z 20,- :)

  OdpovědětVymazat