pátek 25. března 2016

Swapy leden-březen 2016

Rekapitulace proběhlých swapů. Březen ještě není u konce, ale s dalšími březnovými balíčky se seznámíte v příští rekapitulaci.

1) Knížka z antikvariátu + drobnost, cena 100 Kč.

Co jsem DALA:
(kniha Pomsta trpaslíků - M.Hortz, záložka, vzoreček korejské kosmetiky Skin Food)

Co jsem DOSTALA:

(kniha Tajuplný ostrov - J.Verne, šumák do vany Yves Rocher, recept na sušenky)

2) Dobový swap, cena 200 Kč (přetáhla jsem)

Co jsem DALA:
(brož, modré naušnice, oční stíny, rudý lak na nehty, modrou šálu/šátek)

středa 23. března 2016

Vánoční skřet a dárky

Rok 2014 byl řekněme zlomový. Ten rok jsem pořádala prvního Vánočního skřeta a také jsem získala svou sendingbook-friend.

Vánoční skřet bylo setkání přátel za účelem malé vánoční party. Pobavit se, zahrát si hry, obdarovat se a přecpat si bříška. :D
2. ročník byl opět plný lidí, někdo již nepřišel a naopak 2 lidé přibyli.
Také jsme si vyrobili z dostupných prostředků svého maskota ...ehm :D.
(notně uvažuji, jestli Vás mám nechat hádat, co to je :D)

pondělí 21. března 2016

Vánoční lolita sraz v Brně a Vánoční víla

*Dohání resty*

Zdravím, je březen a brzy vyjde nové číslo Sličné Antonie, kde si kromě jiného počtete o uplynulých lolita srazech včetně tohoto. Tuším, že článek sepsala Mitsu (jedna z organizátorek), a tak bych jej ráda napsala i ze svého pohledu.

Sraz se konal 5. 12. 2015. Byl to můj jediný oficiální Vánoční sraz v tomto roce (samozřejmě jsme měly i malý ostravský, ale nebyl tak velký jako Praha-Brno-Olomouc). Do této doby jsem měla zkušenost jen s jedním vánočním srazem, a to pražským z r. 2014.

Místo konání byla kavárna Podnebí, rezervovaná na můj tip, který se ale nakonec ukázal jako docela špatný. Protože nás bylo hodně s hodně velkými spodničkami, foto koutkem a nákupním koutkem.
Nicméně se celá akce vydařila, strašně jsem si ji užila a hodlám všechny brněnské organizátorky velebit do alelúja.A jak to tedy probíhalo?