sobota 16. ledna 2016

Swaplace kritika

Tak pro začátek, ano....už zase swapuju. Nechala jsem se ukecat párem milých lidí z Prahy (jmenovitě pak Ketmarou). Ukecat teda možná ne, ale spíš jsem byla postupně zpracována, a taky k tomu přispěly tyhle Vánoce, ale o tom až v jiném článku.

Swapuju stále přes Swaplace, i když jsem se také přidala do skupiny Swap na facebooku. Na swaplace se v posledních měsících (cca 4-5) vyskytlo spousta nováčků ve věku kolem 11 let. Že by ta naše stará odrůda jásala se říct nedá. Ale ok - nová generace - děti, hrajte si. Hrajte si, ale nepodvádějte. Nezakládejte si 2x stejný profil, neudělejte totálně profláklý fake swap a nehodnoťte sami sebe. Nebuďte tupí. Plsss.


pátek 1. ledna 2016

Ostravská lolita komunita žije

Tak jsme to obnovily! Konečně zase jde chodit na lolita srazy i v Ostravě. Předtím sice šlo taky, ale moc lidí se nescházelo a pak to vypadalo dost elitářsky. (A že o tom padlo nejedno přiznání na Zpovědnici.)

Zatím....jsme se sešly 3x, ale už to stačí na to vědět, že budeme pokračovat! :)

První sraz proběhl ještě v létě. Konal se v čajovně U Srýho, kde je opravdu velký a pohodlný prostor a také dobré pití. Bohužel byla zaznamenána absence jídla, takže další sraz se konal jinde.
Nicméně slečna, která nás obsluhovala byla moooc milá, vyfotila si nás a nabídla, že nás vyfotí všechny.

(Přijela za náma i návštěva z Brna - Mitsu :3)