čtvrtek 21. července 2016

Swapy březen - červenec

A je tu zhodnocení dalších swapů. Tyto byly od druhé poloviny března do dnešního data tj. 21.7.2016.
Ohledně swapování a vůbec posílání poštou. Všimli jste si, že od 1. července 2016 se zvýšily ceny u České pošty? O 10 Kč základní sazba u doporučených psaní/balíků. Takže teď pošlete doporučený DOPIS skoro za 40 Kč. Kdyby...kdyby alespoň trochu ty ceny něčemu odpovídaly! Bože, doufám, že přijde brzo nějaká konkurence. I do tak malých vesnic jako je ta moje. Zásilkovna by taky mohla udělat posílání od nepodnikatelů lehčí. A jestli mi někdo bude oponovat službami dovozu typ InTime, DPD a spol. tak to taky není med. Hlavně když Vám přijde smska v kolik přijedou a buď přijedou o 3 hodiny dříve nebo o 3 později. Supr -_-

Tak jdem na to. A jo! Je to pohled z jedné strany, ale z druhé si to můžete přečíst na swaplace.

1) dvojswap Roztomilosti a Odzkoušeno - obojí po 100 Kč
- co jsem DALA u Roztomilostí:
 (fialkové košíčky se srdíčky na cupcakes, paštička pro spokojené koťátko, makronkové ponožky, mimoňský bublifuk, 2 záložky - 1 z kolekce Bookdepository)
 
- co jsem DOSTALA u Roztomilostí:
 

(razítko Koťátko, mini deník, knoflíčky, Mumínek washi a Malý princ sponka)
 
 
- co jsem DALA u Odzkoušeno:
 

(oblíbené sušenky Digestive, rovněž oblíbená čajová kombinace u čaje v sáčku - Ananas + hruška Loyd, úžasně vonící mýdlo od Alverde, mega bombu od Kneipp a vzorek mého uni krému)
 
- co jsem DOSTALA u Odzkoušeno:
 

(karamelové bonbony Werther's, korejskou masku Black Head, mini máslové sušenky Walkers, tajný recept, 3 mňamky pro kočku ..... čajíky a olejík od Kneipp nemám počítat, byl to BONUS)

 
 
2) Pohádkový swap - 300 Kč
 
- u tohohle swapu jsem měla pocit, že jsme si nejspíš nesedly. Nikinka chtěla hodně jídla, protože má auto a ráda v něm jí. A já nechtěla věci s motivem, ale spíš ty, které by byly promyšlené a něco připomínaly.
 
- co jsem DALA:
 
 


 
(moderní pohádka - komiks Alibaba a 40 loupežníků, Jeníček a Mařenka - perníčky, Sezame, otevři se - sezamky, Tajemný svícen - svícínek se svíčkou, Hvězdný prach/Malý princ - sprchový gel s hvězdičkama, Šípková Růženka - záložka, 3 oříšky pro Popelku - arašídy v čokoládě, Malá mořská víla - perly do vany Kneipp, Sněhurka - 3 musli jablečné tyčinky, Sněhová královna a O perlové panně - 2x náušničky, Budulínek - hrášek na naklíčení)
 
- co jsem DOSTALA:
 

(Malý princ - kniha, Křemílek a Vochomůrka a Maková panenka - 2 přesnídávky, Krteček - pitíčko a polomáčené sušenky, Myška Minnie - kapsička, a poté 3 medvědí silikonové formičky, hadí náušničky (ty se mi líbí nejvíc!), kokosové srdíčka a mini šperkovnička)
 
--> nutno podotknout, že knihu jsem již měla a Nikinka říkala, že mi ji vymění za něco jiného. Poslala jsem a už nic nedorazilo. Takže mám celý swap bez knihy. :)
 
3) Seznam přání - cena 300 Kč - Je to prosté, pošleme si seznam MUST HAVE věcí seřazených od chci nejvíc po chci, ale nepotřebuju to, a ten druhý nám "splní přání".
 
- co jsem DALA:
 
 

(kniha Manželka, která utekla, Batiste třešničkový suchý šampon, mini sirup Monin s čoko cookkie, semínka na pečení chleba, na zakousnutí Kubíka, silikonové razítko, spoustu nálepek od Amélky - rozhodně na ni KOUKNĚTE!)
 
- co jsem DOSTALA:
 

(kniha Kabinet, tuhý šampon, Tapioka mini perly, placku, vysněnou rtěnku, nálepky a washi Mumínky a několik pohledů)
 
--> tenhle swap je se stejnou slečnou jako u Roztomilostí a Odzkoušeno...no a sami vidíte, že s ní to je prostě vymazlené
 
4) Rychlý kosmetický  - 100 Kč
 
- co jsem DALA:
 

 

(kniha Probuzení + navíc s projektem knihoběžník, sprchový gel jarní kuřecí limitka, broskvová sůl do vany, 3 mini lesky na rty Essence, pěna do vany Lush)
 
 
- co jsem DOSTALA - je pravda, že mě překvapilo, že jsem v balíčku našla i věci nevanové
 

 
(krycí krém Camouflage od Catrice, úžasný handmade krém na ruce, sůl do koupele, sprcháč Balea, Balea perly do vany, bombu a špalík do vany, 2 vzorečky travel Head&Shouders, 2 kavy, 3 čaje)
 
 
5) Ve filmovém duchu  aneb jak jsem poznala stejného geek fanouška jako jsem já - Spyro, cena swapu = 300 Kč.
 
 
- co jsem DALA:
 
 

 

(tašku s citátem herečky z jejího oblíbeného muzikálu, placku Pýcha a předsudek, brož Harry Potter, pecky Captain Marvel, náušky Alenka v Říši Divů, náhrdelník s lightsaberem, měnící brož Star Wars, čoko lízátka z Marks&Spencer Star Wars ...a bonusově pixelové náušničky)